Kuře na paprice

Mezi pravou českou klasiku patří kuře na paprice. Dříve to byla slepice. Výborná kombinace zeleniny a smetany udělá omáčku opravdu znamenitou. Smetanu může použít jak kysanou tak i na vaření. Na recept kuře na paprice můžete použít celé kuře, které si naporcujete a nebo třeba pouze kuřecí stehna. Jídlo je variabilní a myslíme si, že právě Naše verze kuře na paprice Vám zachutná. Jako přílohu můžete zvolit rýži, houskový knedlík a nebo noky.

Velikonoční zajíček recept

Velikonočního zajíčka si oblíbí především děti, které Vám mohou pomoct i s přípravou. Zaručeně je to bude bavit. Velikonoční zajíček je obdoba beránka, a proto by neměl na Vašem stole chybět.

Podmáslový chléb z domácí pekárny

Podmáslový chléb si můžete připravit nejen v domácí pekárně. Lze jej také připravit klasicky. Záleží na Vás jakou variantu si vyberete. Chleba je měkký i na druhý den.

Velikonoční zajíček

Velikonoční zajíček je obdoba beránka. Kdo chce změnu může si s námi podle Našeho receptu připravit zajíčka, který zaručeně ozdobí Vás sváteční stůl. Recept obsahuje mrkev a jablko, díky kterému bude zajíček krásně vláčný.

Tuňáková pomazánka

Recept na zdravou tuňákovou pomazánku, která je výborná a díky lučiny krásně jemná. Ryby do jídelníčku moc nezařazujeme a proto si je můžeme dopřát právě ve formě pomazánky, kterou nám sní i děti.

Sardinková pomazánka

Výborná sardinková pomazánka, kterou milují zejména děti. Sardinky jsou plné omega 3-tuků, obsahují vápník a plno vitamínů. A jak je obecně známo, že bychom měli konzumovat co nejvíce rybích výrobků, tak jsou právě prevencí kardiovaskulárních chorob. Sardinková pomazánka je jednoduchá. Upečte si k ní pravé domácí pečivo (housky, rohlíky či chleba) a zaručeně si pochutnáte.

Ražničí na plechu

Máte chuť na ražničí a nemáte potřebné jehly či špejle na napíchnutí? Na náš recept ražničí na plechu využijete suroviny co najdete v lednici a můžete je kdykoliv obměňovat. Určitě oceníte, že ražnicí na plechu je šťavnaté a není vysušené.

Tyčinky z listového těsta s kmínem

Tyčinky z listového těsta posypané kmínem jsou rychlé pohoštění pro návštěvy. Stačí Vám listové těsto a vajíčko, úspěch zaručen.

Vánočka z domácí pekárny

Výborná vánočka z domácí pekárny, kdy těsto si připravíte rychle a jednoduše. Lze ji připravit klasickým způsobem. Z tohoto receptu lze připravit i domácí mazanec. Vánočku si můžete připravit kdykoliv, ne jen na Vánoce.

Tyčinky z listového těsta

Rychlé silvestrovské pohoštění. Recept na tyčinky z listového těsta můžete různě obměňovat. U nás jsou nejoblíbenější tyčinky z listového těsta se šunkou a sýrem.