Listové těsto s párkem

Silvestrovské pohoštění, které máte připravené za chviličku. Listové těsto s párkem můžete různě kombinovat a pokaždé je úspěch zaručen.

Perník

Hrníčkový recept na perník. Perník patří mezi sladké pečivo. Recept je rychlý a jednoduchý. Hotový perník můžete potřít čokoládovou polevou, posypat kokosem nebo potřít oblíbenou marmeládou.

Smetanová omáčka

Smetanová omáčka má mnoho variant. Náš recept je slaninou a nivou. Smetanová omáčka se hodí na těstoviny, špagety nebo také třeba gnocchi.

Domácí rohlíky

Recept na domácí rohlíky, díky kterým už nebudete rohlíky kupovat z obchodu. Těsto se dá připravit jak v domácí pekárně, tak i klasicky, ale z pekárna nám práci hodně ulehčí...

Vosí hnízda recept

Recept na výborná vosí hnizda. Rychlé nepečené vánoční cukroví. Vosí hnízda jsou velmi oblíbená a jejich variací je několik. Vyzkoušejte náš recept.

Toustový chleba z domácí pekárny

Toustový chleba z domácí pekárny výborný recept. Toustový chleba si jednoduše připravíte podle našeho receptu a uvidíte, že jiný už péct nebudete chtít. Toustový chleba se hodí jak na sendviče tak i na chlebíčky.

Koblihy

Recept na koblihy, které se Vám zaručeně povedou. Koblihy jsou jednoduché a jejich přípravu určitě zvládnete. Koblihy si podle našeho receptu můžete připravit kdykoliv kdy na ně dostanete chuť.

Česnekačka

Česnekačka je rychlá a levná polévka. Česnekačku můžete podávat s nastrouhaným sýrem, šunkou, vejcem a opečenými krutony. Česnekačka, Vás zahřeje a zasytí.

Cukroví linecké

Recept na cukroví linecké patří mezi naši klasiku, která se peče vždy o svátcích. Ať už o Vánocích, tak se s oblibou pečou i na velikonoce. Cukroví linecké je po uležení měkké a můžete ho zdobit čokoládovou polevou a cukrovým zdobením dle fantazie.

Linecké sušenky

Výborné sušenky pro děti, které Vám i s přípravou rádi pomůžou. Linecké sušenky jsou ze špaldové mouky, která obsahuje více minerálních látek a bílkovin. Recept na linecké sušenky je opravdu velmi jednoduchý.