Kokosky

Kokosky, náš recept Vám pomůže zužitkovat přebytek bílků po předchozím cukroví. Recept je rychlý a jednoduchý. Výsledné kokosky jsou moc dobré a měkké.

Sypaný koláč

Recept na výborný sypaný koláč. Sypaný koláč si můžete připravit jak s tvarohem tak i s jablky. Naše varianta je tvarohová, kdo má rád může použit i ovoce. Sypaný koláč je opravdu rychlý a jeho příprava snadná.

Slaný závin se šunkou a sýrem

Recept na slaný závin se šunkou a sýrem je další skvělou variantou. Slaný závin se šunkou a sýrem můžete prakticky naplnit čímkoliv. Šunka se sýrem je klasika.

Slaný závin

Slaný závin recept, který je velmi snadný. Slaný závin se hodí jak pro návštěvu, oslavu narozenin či třeba Silvestra. Náplně můžete různě kombinovat, ale zaručeně si vždy pochutnáte.

Rajská omáčka jednoduchý recept

Rajská omáčka jednoduchý recept, zvládne opravdu každý, nebojte se vyzkoušet.

Kynuté koláče

Recept na výborné kynuté koláče. Kynuté koláče si můžete připravit jak s náplní makovou, tvarohovou, povidlovou nebo ořechovou).

Pečená husa

Ke svatomartinským hodům neodmyslitelně patří také pečená husa. Recept na pečenou husu je jednoduchý a bude Vám zaručeně chutnat.

Kuřecí stehna recept

Recept na výborná kuřecí stehna pečená v troubě se slaninou, můžete přidat i kuřecí křídla. Jídlo je z jednoho hrnce a tím ušetříte spoustu času.

Buchta z přesnídávky

Nevíte jak využít přebytečné dětské přesnídávky? Děti už je Vám jíst nechtějí a je Vám líto je vyhodit. Je samozřejmě lepší, když využijete domácí přesnídávky. Je to mnohem lepší. Lze použít i ovocné pyré. Vyzkoušejte náš recept na buchtu z přesnídávky.

Čokoládový cheesecake

Velmi snadný, chutný a zdravý čokoládový cheesecake. Množství surovin je na menší dortovou formu.