Mini cheesecake

Klasický cheesecake dobře známe. A proč si také nepřipravit jeho zmenšenou variantu. Z této dávky si připravíte 12 ks mini cheesecake. K přípravě nám budou stačit pouze obyčejné košíčky na muffiny. Určitě si je brzo oblíbíte. Každý z hostů dostane svůj mini cheesecake a odpadá problematika krájení apod. Recept je opravdu snadný a výsledek velmi efektivní.

Špaldový ostružinivý koláč

Tento odlehčený ovocný koláč si určitě zamilujete i Vy!Navíc je ze samých skvělých,dobrých a zdravých surovin!A výborný bude určitě i z jiného sezónního ovoce.Jen do toho!

Langoše bez kynutí

Pokud máte zrovna chuť na langoše a nemáte čas si připravit kynuté těsto, je tenhle recept právě pro Vás. Langoše bez kynutí obsahují jedlou sodu a také kyšku nebo lze použit acidofilní mléko či kysané mléko a jiné. Chuť sice není jako ta pravá stánková, ale i tak si pochutnáte. Langoše bez kynutí můžete zdobit kečupem, tatarskou omáčkou a sypat sýrem. Také potírat česnekem, prostě jak jste zvyklí u klasických langošů.

Jablečná přesnídávka

Kdo by nemiloval přesnídávky. Jelikož tím, že jsem letos porodila holčičku a chci ji dopřát jen to nejlepší, jsem začala uvažovat nad tím jak připravit přesnídávky bez zbytečných konzervantu, cukru, pudinku či jiného zahuštování. Nejlepší jsou přece jen jablka, hrušky, švestky a jiné ovoce. Není potřeba zbytečně přidávat jiné suroviny.

Vafle se šlehačkou a jahodovým přelivem

Rychlý moučník pro nečekanou návštěvu

Švestková povidla bez míchání

Výborný recept, který vařím už 30 let, dříve moje babička vařila povidla v kotli, ale ty se museli míchat a to se dostavila celá rodina a pak se povidla rozdělili a ty vydrželi až do další sezóny

Sušenky

Receptů na zdravé sušenky není nikdy dost. Jsou velmi oblíbené. Víte co Vaše sušenky obsahují a můžete si do nich přidat cokoliv máte rádi. Recept je variabilní. Můžete kouzlit pomocí kakaa nebo zdravějšího karobu, také sladidla, místo medu můžete použít sirup javorový či datlový apod.

Mrkvové sušenky

Mrkev je nejen zdravá a chutná. Je výborná jak syrová, tak i tepelně upravená. Díky tomu, že mrkev je přirozeně sladká, je výborná i v moučnících, bábovkách, cukroví a mnoho dalších. Naše mrkvové sušenky jsou zdravou pochoutkou pro děti, místo cukru je použit med. Sušenky skladujte v uzavřené nádobě maximálně 7 dní. Ale zaručujeme Vám, že tak dlouho Vám určitě nevydrží, jelikož jsou neskutečně dobré.

Honzovy buchty

Honzovy buchty jsou velmi oblíbené. Máte na ně chuť, ale v lednici ani jedno vejce? Lze je připravit i bez nich. Ano a opravdu nepoznáte, že tam vejce nejsou. Těsto je jednoduché a díky domácí pekárny vše připravíte bez námahy. Honzovy buchty můžete naplnit mákem, tvarohem či povidly. Recepty na náplně naleznete na naši webové stránce.

Koláč margot

Margotka je oblíbená tyčinka s kokosovou příchutí. Nejen, že je skvělá sama o sobě, ale dají se z ní péct neuvěřitelně dobré moučníky. Jedním z nich je koláč margot. Koláč je jednoduchý, Jsou zde použity místo váhy hrníčky o objemu 250 ml. Tím ušetříme drahocenný čas a můžete se o to déle věnovat rodině.