Minimazance

Minimazance jsou tak malé, aby se vešly každému do ruky i tomu nejmenšímu koledníkovi :). Potěší nejen děti, ale i vy si na nich zaručeně pochutnáte. Minimazance jsou krásně nadýchané a vláčné. Aby minimazance měly krásný tvar použijeme k přípravě silikonové či papírové košíčky na muffiny. Lze také použít i formu na muffiny. Pokud jste vlastníkem domácí pekárny, máte přípravu o mnoho jednodušší.

Vaječná omeleta recept

Vaječná omeleta se výborně hodí jako lehký oběd či večeře. Příprava je velmi rychlá a přitom dobrá. Do omlety můžete přidat jakoukoliv ingredienci. Náš recept na vaječnou omeletu obsahuje brokolici, která je velmi zdravá a dostupná. Z brokolice se dá vykouzlit spousta výborných receptů. Jedním z nich je vaječná omeleta.

Nejlepší vafle

Recept na ty nejlepší a nejkřupavější vafle jsem hledala hodně dlouho. Až po různých kombinacích se nám podařilo, aby vafle byly krásně křupavé. Jelikož vafle bývají čím dál oblíbenější a mnoho lidí si je dopřává nejen jako zpestření snídaně, tak i jako výborný moučník.

Smažená cuketa v těstíčku

Cuketa je velmi oblíbená v kuchyni a taky dostupná. Pokud chcete vyzkoušet i jinou variantu než klasicky smaženou v trojobalu. Doporučujeme smaženou cuketu v sýrovém těstíčku. Je opravdu výborná. Cuketu v sýrovém těstíčku můžete podávat s bramborovou přílohou a tatarskou omáčkou. I za studena je cuketa velmi chutná.

Cuketová omáčka na těstoviny

V létě začíná sezóna cuket a vy přemýšlíte co dobrého si připravit. Jelikož cuketa je opravdu velmi zdravá, pojďme si uvařit výbornou omáčku na těstoviny. Chuť Vás mile překvapí. Těstoviny můžete použít jak klasické tak celozrnné. Omáčka je výborná s těstovinami tagliatelle, kdy krásně na sebe navážou omáčku. Opravdu si pochutnají i příznivci masa.

Šneci z listového těsta nasladko

Listové těsto jak známe se dá připravit i na sladko. Velmi oblíbení jsou šneci či esíčka a je příjemnou obdobou. Rychlé pohoštění pro návštěvy a děti budou nadšené. Šneci na sladko se dají připravit na různé způsoby. Ať už se skořicí či čokoládou. Jsou výborné jak teplé tak i studené.

Zapečené těstoviny s rajčaty

Těstoviny patří mezi dostupné a levné potraviny. Jsou oblíbené svou univerzálností. Hodí se zejména jako příloha a nebo také se z něj připravují hlavní pokrmy. Zapečené těstoviny máme rádi, jsou rychle připravené a můžou se zužitkovat téměř veškeré potraviny v domácnosti. Pojďte si s námi připravit recept na zapečené těstoviny s rajčaty.

Muffiny

I u nás začínají být stále více oblíbené muffiny. Jsou praktické svou velikosti, akorát do ruky. Hodí je jak na pohoštění, případné oslavy narozenin a děti je milují. Muffiny můžeme zdobit podle fantazie a děti Vám jistě při přípravě pomůžou. Receptů na muffiny existuje mnoho. Záleží na Vás, který se stane Váš oblíbený.

Muffiny hrníčkový recept

Velmi oblíbený muffin je druh pečiva, který je menších rozměrů. Připravit se dá z jakékoliv mouky, ať už hladké, polohrubé, pohankové, celozrnné, kukuřičné apod. Do muffinů lze přidat podle fantazie nastrouhaná čokoláda, sušené ovoce, tvaroh a mnoho dalšího. Muffiny jsou velmi oblíbené u děti. Jsou malé akorát do ruky. Náš recept na muffiny hrníčkový recept je velmi jednoduchý a rychlý. Potřebujeme hrnek o objemu 250 ml.

Tvarohový velikonoční zajíček

Jelikož Velikonoce se nezadržitelně blíží a receptů není nikdy dost, pojďte si s námi připravit tvarohového velikonočního zajíčka. Recept je velmi snadný a chuť tvarohu v kombinaci s citronovou šťávou Vás mile překvapí. Je krásně nadýchaný a vláčný. Děti budou určitě nadšené a s přípravou Vám pomůžou.