Domácí nudle

Jednoduchý recept na domácí nudle do polévky, určitě stojí za vyzkoušení a takto připravené domácí nudle si můžete uchovat do příštího vaření. Chuťově se s kupovanými nedají srovnat.

Ořechový dort

Čeká Vás oslava narozenin a chcete překvapit oslavence dortem? Připravte si Náš ořechový dort, který je připraven rychle a přípravu zvládne i začátečník. Nejlépe chutná narozeninový dort, který si doma připravíte s láskou. Díky mascarpone je krémový.

Mazanec recept

Klasický a nadýchaný velikonoční mazanec nesmí o Velikonocích chybět. Nás jednoduchý recept na hrnkový mazanec Vám ušetří spoustu času při velikonoční přípravě a budete mít rychle hotovo. Budete potřebovat hrnek o objemu 250 ml.

Hrnkový beránek

Recept na beránka, ke kterému je za potřebí pouze hrníček=250ml . Ušetříte čas vážením, díky tomu je hrnkový beránek rychle připraven.

Rizoto s kuřecím masem

Zbylo Vám kuřecí maso z upečeného kuřete? A nevíte co s ním. Zkuste naše rizoto s kuřecím masem a máte připravený rychlý oběd.

Linecký koláč s jablky

Pokud máte přebytek jablek a opravdu už nevíte co s nimi, připravte si výborný linecký koláč s jablky. Příprava ač to tak nevypadá, není opravdu složitá. Těsto je křehké a náplň díky jablek šťavnatá.

Čína z kuřecího masa

Připravit si k obědu či večeři čínu z kuřecího masa, která chutná téměř jako z restaurace, není vůbec těžké. Kuřecí maso je výborné k přípravě minutkových jídel. Pokud potřebujete uvařit něco rychlého inspirujte se naší čínou z kuřecího masa. Kuřecí čínu můžete podávat jak s uvařenou rýží, tak třeba hranolky nebo čínskými nudlemi.

Syrovátkový chléb z domácí pekárny

Krásně měkký syrovátkový chléb, který si připravíme jednoduše v domácí pekárně. V tomto receptu můžeme zužitkovat zbylou syrovátku, která nám odkapala při přípravě domácí lučiny. Určitě si pochutnáte.

Zapečené brambory v troubě

Kdo by nemiloval zapečené brambory v troubě? Dá se využít téměř vše co najdete v lednici. Náš recept na zapečené brambory v troubě je s kuřecím masem a smetanou. Rychlé a syté jídlo.

Langoše jako ze stánku

Recept na langoše jako ze stánku si můžete připravit i doma. Jsou jednoduché a díky jogurtu krásně vláčné. Určitě stojí za vyzkoušení.