Budapešťská pomazánka

Recept na oblíbenou budapešťskou pomazánku s tvarohem či lučinou, kapií a paprikou. Je krásně jemná a výborně se maže na pečivo.

Směs na topinky

Krásně opečený chleba, doplněný výbornou pomazánkou. Naše směs na topinky je jednoduchá a můžete použit vlastně všechno co najdete v lednici. Je variabilní a vždycky chutná.

Česnekovo sýrová pomazánka

Česnekovo sýrová pomazánka je velmi oblíbená ať už na jednohubky či na chlebíčky. Představíme Vám recept, který je mnohem zdravější než klasická. Vyzkoušejte a myslíme, že si pochutnáte.

Pomazánka celerová

Celer ač se to nezdá patří mezi léčivou potravinu. Celer můžeme konzumovat v různých pomazánkách či tepelně upravený. Celer obsahuje mnoho vitamínů a má plno významných účinků na organizmus. Proto bychom se ho neměli bát a zkusme si z něj připravit třeba celerovou pomazánku. Pomazánka celerová je výborná i pod chlebíčky a nebo jen tak na čerstvé pečivo.

Vajičková pomazánka

Není nad to si připravit pravou domácí vajíčkovou pomazánku, která se nikdy nevyrovná kupované. Vajíčková pomazánka je velmi jednoduchá. Pomazánku si můžeme dopřát jak na snídani, tak i na večeři. Výborná je na čerstvém pečivu.

Kuřecí špíz

Kuřecí špíz z kuřecího masa je výborné letní jídlo. Kuřecí špízy podáváme s bramborovou přílohou. Recept můžete kombinovat podle surovin co najdete doma. Výborné jsou s paprikou, cuketou, cibulí či můžeme použit i slaninu a klobásu.

Krutony

Krutony jsou opečené kostičky chleba, veky a rohlíků. Lze dobře využít i starší pečivo. Krutony podáváme k polévkám, např. česnekačce, hrachová polévka apod. , lze ji použit i do salátů.

Fazolová polévka od babičky

Fazolová polévka od babičky příjemně zasytí a díky fazolím obsahuje spoustu vlákniny a vitamínů. Fazolová polévka od babičky Vás pořádně zahřeje. Recept na fazolovou polévku.

Frankfurtská polévka

Frankfurtská polévka je výborná a oceníte ji především v zimě, když člověk potřebuje zahřát. Polévky jsou výborný zdroj tekutin a zároveň zasytí. Frankfurtská polévka je snadná, vyzkoušejte náš recept.

Brokolicová polévka se smetanou

Brokolicová polévka se smetanou je výborná a rychlá polévka. Brokolicová polévka se smetanou je krásně jemná, výborně se hodí na oběd i večeři. Příjemně Vás překvapí chutí.