Buchta z jablek

Jablka, obsahují mnoho vitamínů a vlákniny. Zároveň jsou dostupná téměř po celý rok. Představíme Vám, tento hrnkový recept na buchtu z jablek, který je velmi rychlý. Jeho příprava Vám zabere cca 15 minut Vašeho času a pak už jen si počkáte na šťavnatý výsledek.

Domácí housky

Domácí housky...Není nad krásně upečenými houskami. Rozdíl mezi kupovaným a pečeným doma je znatelný. Zkuste alespoň jednou za čas si dopřát domácí pečivo. Z toho těsta upečete cca 12 domácích housek.

Žemlovka s jablky

Další oblíbený recept, který dokáže využit téměř vše doma z lednice či spíže. Když Vám zbylo několik starších rohlíků a housek, je právě žemlovka ta pravá. Zavzpomínejte na dětství a udělejte si krásně nadýchanou žemlovku s jablky a tvarohem.

Švestkové knedlíky

Léto, úžasné období, díky kterému je dostatek téměř všech čerstvých potravin a hlavně ovoce. Proč si také nepřipravit recept na švestkové knedlíky, který obsahuje kromě švestek, také tvaroh. Díky tomu nemusíte mít téměř žádné výčitky svědomí. Kromě toho švestky obsahují mnoho vitamínů a minerálních látek. Také švestky nám chrání srdce a cévy, pomáhají proti zácpě, je výborným lékem proti revmatizmu, dně, onemocnění jater, ledvin. A jsou přímo nabité vlákninou.

Hvězdičky s kmínem

Hvězdičky s kmínem...Další varianta slaných receptů, které se hodí nejen pro návštěvu, ale i jen taková chuťovka k televizi a dobrému vínu. Z těsta můžete vykrajovat jakékoliv tvary :)

Bábovka šup šup

Jak už název napoví, tak tato bábovka šup šup je rychle hotová. Obsahuje i jablko, díky kterému bude krásně vláčná a vydrží dlouho. Teda pokud jí dřív všichni nesnědí.

Smažený hermelín

Další varianta minutky smažený hermelín, která je velmi oblíbená a taky rychlá.

Šťavnaté kuřecí plátky

Šťavnaté kuřecí plátky...Tento recept jste jistě již někde viděli či alespoň o něm slyšeli :) Lahodné kuřecí maso naložené v tatarské omáčce s česnekem Vám jistě příjemně nahradí klasickou variantu kuřecích řízků. Vyzkoušejte a uvidíte. Tyto kuřecí řízky podávejte s vařenými brambory a nebo se zeleninovým salátem

Plněné kuřecí závitky

Kuřecí maso se dá připravit na mnoho způsobů. U nás jsou taky oblíbené plněné kuřecí závitky. Nejlepší na nich je, že je můžeme naplnit téměř čímkoliv co máme doma v lednici. Tyto kuřecí závitky podáváme s jakoukoliv bramborovou přílohou a doplníme ji zeleninovým salátem

Smažený kuřecí řízek v jogurtu

Obměnu klasického řízku zřejmě nejvíce ocení děti. Je velmi jemný a šťavnatý. Smažený kuřecí řízek v jogurtu doplňte zeleninovým salátem a opečenými brambory :)