Šťavnaté kuřecí plátky

Šťavnaté kuřecí plátky...Tento recept jste jistě již někde viděli či alespoň o něm slyšeli :) Lahodné kuřecí maso naložené v tatarské omáčce s česnekem Vám jistě příjemně nahradí klasickou variantu kuřecích řízků. Vyzkoušejte a uvidíte. Tyto kuřecí řízky podávejte s vařenými brambory a nebo se zeleninovým salátem

Plněné kuřecí závitky

Kuřecí maso se dá připravit na mnoho způsobů. U nás jsou taky oblíbené plněné kuřecí závitky. Nejlepší na nich je, že je můžeme naplnit téměř čímkoliv co máme doma v lednici. Tyto kuřecí závitky podáváme s jakoukoliv bramborovou přílohou a doplníme ji zeleninovým salátem

Smažený kuřecí řízek v jogurtu

Obměnu klasického řízku zřejmě nejvíce ocení děti. Je velmi jemný a šťavnatý. Smažený kuřecí řízek v jogurtu doplňte zeleninovým salátem a opečenými brambory :)

Kuřecí řízek v sýrovém těstíčku

Další luxusní záležitost pro milovníky řízků. Zkuste jednou za čas vyměnit klasiku, za tuhle variantu kuřecí řízek v sýrovém těstíčku.

Smažený kuřecí řízek

Pravý a nefalšovaný smažený kuřecí řízek, ten se v kuchyni nikdy neztratí. Patří ke klasice kuchyně a lze ho připravit jak klasicky tak i ve formě mini řízečků, vhodných třeba na oslavu či pokud chcete pohostit návštěvu. Doplněný bramborovým salátem, vařenými brambory, bramborovou kaší určitě sklidíte úspěch.

Rajčatová polévka

Rajčatovou polévku milujeme, je připravena z čerstvých rajčat a vždy ji doplníme bazalkou a zakysanou smetanou. Někdy si dáváme tuto polévku místo večeře, a to potom do ní přidáváme mozzarellu. Určitě stojí za vyzkoušení.

Žampionová omáčka

Pokud milujete žampiony, určitě vyzkoušejte naši smetanovou omáčku. Tento recept je univerzální a hodí je jak k masu (kuřecímu, hovězímu, vepřovému), tak je výborná i na těstoviny. Je velmi rychlá a jednoduchá.

Koprová omáčka

Koprová omáčka má mnoho příznivců tak i nepřátel. Zkusíme Vás přesvědčit o tom, že i koprová omáčka může chutnat a následků ze školních jídelen Vás zkusíme zbavit. Tento recept obsahuje smetanu a čerstvý kopr, tudíž si zaručeně pochutnáte. Koprovou omáčku můžete podávat jak s hovězím masem, tak i pouze s uvařeným vajíčkem. A jako přílohu zvolte houskový knedlík a nebo vařené brambory. Záleží na každém jak má rád.

Domácí svíčková omáčka

Domácí svíčková omáčka, neznám snad člověka kdo by ji nemiloval. Babiččin recept na pravou domácí svíčkovou si vychutnáváme hlavně při svátečních příležitostech např. oslavách narozenin. Určitě přípravu zvládne začátečník a do dvou hodin si můžete pochutnávat na pravé svíčkové.

Luxusní kuřecí stehna

Každá dobrá hospodyňka by měla zvládnout upéct kuře. Tyto luxusní kuřecí stehna jsou příjemnou změnou a jistě si kombinaci žampiónů a slaniny oblíbíte. Přípravu zvládnete do 20 minut a přibližná doba pečení je 1 hodinu.